Math Forest En Eğlenceli Matematik Oyunu

 • Ürün Kodu: DA29311
 • Barkod: 6242005223792
 • Marka: Learned Games
 • Kategori: 4+ Yaş Grubu
 • Stok: 20+
 • Fiyat
 • %17indirim
  99,90 TL
  83,00 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Math Forest: En Eğlenceli Matematik Oyunu
4 Yaş ve üzeri – Tek Oyuncu
80 Oyun deneyimi (İlk 40 aşama okul öncesi, 41-80 arası aşamalar ilk ve ortaokul için uygundur.)
Kazanımlar: Matematik – Mantık yürütme – Problem Çözme
 
Oyun İçeriği:
1 Oyun Zemini, üzerinde rakamlar ve hayvan resimleri bulunan 10 adet parça, 4 zorluk türünde 80 aşamadan oluşan oyun kitapçığı.
 
Oyunun Oynanışı:
Kitapçıkta gösterilen hayvanları seçip oyun alanına yerleştirin. Ağacın iki tarafındaki hayvanların yüksekliğinin eşitlenmesi için soru işaretli yerlere hangi hayvanların gelmesi gerektiğini bulmaya çalışın. Unutmayın büyük numaralı hayvanlar küçük numaralı hayvanların üzerine çıkamaz. Yoksa küçük hayvanlar ezilebilir.
Oyuncular bu oyunu oynarken hayvanları üst üste dizdiklerinde sayı doğrusunda ulaştıkları sayıyı rahatça görebilmeleri sayesinde bu iki sayının toplamının ne olduğunu deneyimleyerek görür ve algılarlar. Bu nedenle toplama işlemi artık onlar için sanal bir olay olmaktan çıkıp nesnel bir durum haline gelir.
Ayrıca bu işlemlerin sevimli hayvanlarla yapılması onlara daha da eğlenceli gelecektir. Çocukların en önemli işi oyun oynamaktır. Math Forest oyunu onlara oyun oynama ortamlarına girerek matematiği deneyimleme imkanı sağlayacaktır.
Math Forest oyunundaki büyük numaraları hayvanların küçük numaralı hayvanların üzerine çıkamama kuralı da çocuklara denklem çözmeyi öğretecek ve düşünme becerilerini de geliştirecektir.
Oyunun son 20 aşamasında ise soru işaretlerinin renkleri değişmekte ve üst kısımdaki ek yönergeler nedeniyle daha üst yaş gruplarına hitap etmektedir.
TESLİMAT
 
Ürün sipariş verildikten sonra 2 gün içinde kargolanacaktır.

 
Yükleniyor...